Pracuj w NZOZ Janina

NZOZ JANINA poszukuje osób na stanowisko:

1. Diagnosty Laboratoryjnego

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu
• brak dyżurów
• pracę z doświadczonym zespołem
• możliwość rozwoju
• miłą i przyjazną atmosferę w pracy.

Wymagania:

• mgr analityki medycznej z aktualnym prawem wykonywania zawodu

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres: nzozjanina@wp.pl  Prosimy o zamieszczenie klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

2. Pielęgniarki

(umowa zlecenie lub w oparciu o umowę o pracę na pół etatu)

Zakres obowiązków:
• pobieranie krwi i rejestracja

Wymagania:
• umiejętność pobierania krwi dorosłym i dzieciom,
• komunikatywność i empatia w stosunku do pacjentów,
• prawo jazdy kat. B

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres: nzozjanina@wp.pl  Prosimy o zamieszczenie klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Klauzula RODO:
Administratorem Pani/a danych osobowych będzie NZOZ JANINA Laboratorium Analiz Lekarskich, 26-900 Kozienice ul. Brzozowa 23. Pani/a dane osobowe będą przetwarzane w związku z ubieganiem się o zatrudnienie. Podanie danych osobowych jest niezbędne, a ich przetwarzanie odbywa się na podstawie przepisów prawa, w szczególności ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/a wyraźnej zgody. Niepodanie danych osobowych uniemożliwia Pani/Panu dalsze ubieganie się o zatrudnienie. Pani/a dane osobowe mogą zostać powierzone w celu utrzymania i serwisu systemu informatycznego, w którym będą przetwarzane. Pani/a dane osobowe będą przetwarzane przez okres do 12 miesięcy od daty złożenia dokumentów aplikacyjnych. Po tym okresie Pani/a dane zostaną usunięte. Posiada Pan/i prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uzna Pan/i, że przetwarzanie Pani/a danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami ochrony danych.