Moja placówka

Telefon do JaninLab Laboratorium Kozienice

ul. Brzozowa 23, Kozienice

Zobacz trasę →

Kliknij i zadzwoń: +48 614 66 40

Godziny otwarcia: Cały tydzień →
Dziś (25.02) Jutro (26.02)

Nieczynne

Pobieranie materiału: 6:30-12:00
Odbieranie wyników: 6:30 – 16:00

Szanowni Pacjenci,

W związku z zaistniałą sytuacją, związaną z rozprzestrzenianiem się zakażeń koronawirusem obecnie na stronie publikujemy nowe godziny przyjęć.

Prosimy też o dokładne zapoznanie się z informacją o procedurach w laboratorium podczas tego wyjątkowego okresu, które są na dole strony. Poniżej podajemy też ważne telefony.

2. WAŻNE INFORMACJE

Aby zminimalizować lub wyeliminować ryzyko zakażenia pracowników i pacjentów COVID-19 wdrożyliśmy następujące dodatkowe procedury:

  1. Kilka razy dziennie przemywamy i dezynfekujemy wszystkie klamki, blaty, krzesła, terminale oraz inne powierzchnie, które mają bezpośredni kontakt z Pacjentem.
  2. Ograniczyliśmy do minimum powierzchnie, które mogą być siedliskiem drobnoustrojów (usunęliśmy ulotki, tablice informacyjne, kącik zabaw dla dzieci).
  3. Zapewniamy stały dostęp do mydła, ręczników jednorazowych (w toaletach) oraz środków do dezynfekcji skóry (na każdej poczekalni).
  4. Często wietrzymy poczekalnie i punkty pobrań.
  5. Prosimy, aby w poczekalni przebywały pojedyncze osoby z zachowaniem bezpiecznej odległości.
  6. Personel medyczny ubrany jest w miarę dostępności w jednorazowe stroje, czepki, maski, okulary ochronne lub przyłbice.
  7. Zachęcamy, aby każdy Pacjent wchodził do pomieszczeń w maskach lub z osłoniętą szalikiem czy chustą częścią twarzy (usta, nos).

Jeśli podejrzewasz u siebie lub kogoś bliskiego zakażenie koronawirusem – NIE BADAJ SIĘ NA WŁASNĄ RĘKĘ!! Skontaktuj się z odziałem zakaźnym lub stacją sanitarno-epidemiologiczną- tam przekażą Ci wszystkie informacje na temat postępowania!!

Ważne telefony:
0 800 190 590 całodobowa Infolinia NFZ
48 611 04 20 lub 514 218 800 – Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna

W przypadku nasilonych objawów zadzwoń pod numer alarmowy 112 lub zgłoś się na najbliższy oddział zakaźny (Tel. 48 67 97 289)

Z wyrazami szacunku,
NZOZ JANINA

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej

Facebook NZOZ Janinalab